بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد مرکز تجارت لیزر (ام تی لیزر) کاملا محفوظ می باشد

لیزر co2 مدل FG900S

لیزر co2 مدل FG900S

لیزر co2 فرکشنال مدل FG900S کمپانی ADSS

•    دارای تأییدیه FDA امریکا
•    دارای 4 هندپیس قدرتمند برای تنگ‌کنندگی واژن، درمان بیماری‌های واژینال، درمان انواع مشکلات پوستی صورت و مناسب برای جراحی
•    درمان ایمن و سریع
•    درمان بدون درد
•    عدم نیاز به تغییر ماهانه آب، تعمیر و نگهداری آسان
 

تماس بگیرید
ADSS
نام برند : ADSS
+ موارد بیشتر

دستگاه لیزر co2 Fractional مدل ADSS FG900S | ADSS

دستگاه لیزر Co2 فرکشنال ای دی اس اس به عنوان یکی از دستگاه‌های مؤثر و مورد تأیید در حوزه زیبایی و جوان‌سازی پوست شناخته می‌شود. این دستگاه ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارد که به شما کمک می‌کند مشکلات پوستی متعددی را بهبود بخشید. یکی از ویژگی‌های اصلی این روش، غیرتهاجمی‌بودن آن است. دستگاه لیزر CO2 فرکشنال ADSS با استفاده از امواج لیزر و دی اکسید کربن، لایه‌های خارجی آسیب‌دیده پوست را به صورت ایمن، از بین می‌برد. این فرآیند باعث بهبود ظاهر پوست و رفع مشکلاتی مانند چین و چروک، لکه‌های پوستی، جوش‌ها و ...، می‌شود.
یکی از مزیت‌های اصلی خرید لیزر Co2 فرکشنال ADSS، این است که ظاهر پوست را بدون نیاز به برش یا جراحی بهبود می‌بخشد. همچنین، این دستگاه به علت کنترل دقیق انرژی لیزر، عوارض جانبی مانند التهاب را به حداقل می‌رساند. به طور کلی، دستگاه لیزر CO2 فرکشنال ADSS یکی از مؤثرترین و پرکاربردترین دستگاه‌ها در حوزه زیبایی و جوان‌سازی پوست شناخته می‌شود و شما می‌توانید از این دستگاه به عنوان یک روش مؤثر و امن برای بهبود ظاهر پوست مراجعین خود استفاده کنید.


معرفی دستگاه لیزر Co2 فرکشنال ADSS

دستگاه لیزر Co2 فرکشنال ای دی اس اس به عنوان یکی از ابزار ضروری در کلینیک‌های زیبایی شناخته می‌شود و به کمک این دستگاه می‌توانید بهبودی ملموسی در زیبایی پوست به مراجعین خود ارائه دهید.
دستگاه لیزر CO2 فرکشنال ADSS از طول موج 10600 نانومتر استفاده می‌کند. آب موجود در بافت پوست، این امواج لیزر را جذب می‌کند. جذب امواج لیزر توسط آب باعث گرم‌شدن بافت و در نهایت تبخیر بافت آسیب‌دیده می‌شود.
در این فرآیند، مقداری از گرما توسط بافت جذب شده و منجر به انعقاد بافت و همچنین تحریک تولید کلاژن جدید توسط فیبروبلاست‌ها می‌شود. این مراحل باعث کاهش چین و چروک، زخم‌ها و لکه‌های پوستی می‌شوند. همچنین، حذف لایه خارجی پوست توسط امواج لیزر CO2، فرصتی برای تشکیل لایه جدید را فراهم می‌کند.
یکی از مزایای اصلی دستگاه لیزر Co2 فرکشنال ای دی اس اس، ایمنی بالا و غیرتهاجمی‌بودن آن است. از طریق این دستگاه، لایه اپیدرم همراه با بخش‌های خاصی از لایه درم پوست برداشته شده و سایر بافت‌های اطراف حفظ می‌شوند. این امر منجر به افزایش تولید کلاژن و بهبود ظاهر پوست شده و به بافت‌های دیگر، هیچ آسیبی نمی‌رسد. نتایج این درمان از جلسه اول قابل مشاهده بوده و ماندگاری بالایی دارد.


کاربرد دستگاه لیزر Co2 فرکشنال ADSS

از دستگاه لیزر CO2 فرکشنال ADSS می‌توانید در زمینه‌های مختلف زیبایی و جوان‌سازی پوست استفاده کنید. این دستگاه با قابلیت انتخاب طول موج لیزر CO2 به عنوان یک روش مؤثر و مورد تأیید در موارد زیر به کار می‌رود:
1.    از بین بردن لکه‌های ناشی از بالا رفتن سن: به کمک دستگاه لیزر CO2 ای دی اس اس می‌توانید لکه‌های پوستی ناشی از افزایش سن را کاهش دهید و حتی از بین ببرید.
2.    خطوط ایجادشده در اطراف چشم: این دستگاه می‌تواند خطوط و چروک‌های اطراف چشم را بهبود دهد و به پوست، ظاهر جوان‌تری ببخشد.
3.    از بین بردن غدد چربی پوستی به ویژه در اطراف بینی: دستگاه لیزر CO2 می‌تواند غدد چربی پوستی را کاهش دهد و مشکلات مرتبط با پوست چرب را بهبود بخشد.
4.    رفع خطوط و چروک‌های ظریف پوست: با استفاده از این دستگاه می‌توانید خطوط و چروک‌های ناشی از افزایش سن را بهبود دهید.
5.    درمان هایپرپیگمنتیشن: دستگاه لیزر CO2 بهبود رنگ پوست در نقاط خاص را فراهم می‌کند.
6.    درمان افتادگی پوست: با استفاده از این دستگاه می‌توانید افتادگی پوست را بهبود بخشیده و پوستی سفت و جوان‌تر را به مراجعین خود هدیه دهید.
7.    رفع لکه‌های ناشی از نور آفتاب: دستگاه لیزر CO2 می‌تواند لکه‌های پوستی ناشی از قرار گرفتن در معرض نور آفتاب را بهبود دهد.
8.    درمان زگیل: این دستگاه می‌تواند زگیل (کلوئید) را بهبود بخشد.
9.    درمان مشکلات ناحیه واژینال، از جمله بی‌اختیاری ادرار و تنظیم رطوبت واژن: دستگاه لیزر CO2 ای دی اس اس می‌تواند مشکلات ناحیه واژینال را بهبود دهد.
10.     بهبود میکروسیرکولاسیون مخاط: این دستگاه می‌تواند میکروسیرکولاسیون در مخاط را بهبود دهد.
11.     از بین بردن جای زخم‌های مختلف: به کمک دستگاه لیزر CO2 می‌توانید جای زخم‌های مختلف را از بین ببرید.
با انتخاب دقیق طول موج لیزر CO2 ای دی اس اس می‌توانید درمان مشکلات پوستی را با توجه به نیازهای مختلف بیماران و انواع مشکلات پوستی انجام دهید.
 

نو یا دست دوم بودن کالا نو
تکنولوژی CO2 Fractional
بخش مربوطه پوست و زیبایی
شرکت سازنده ADSS

نظرات

captcha Refresh
محصولات مشابه
02166006026