بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد مرکز تجارت لیزر (ام تی لیزر) کاملا محفوظ می باشد

اگر می‌خواهید دستگاه لاغری بخرید این مطلب را بخوانید!

اگر می‌خواهید دستگاه لاغری بخرید این مطلب را بخوانید!
چکیده این مطلب : انتشار : 1402/09/04 0 نظر

 

اگر بدنبال خرید دستگاه لاغری هستید اولین اقدام آشنایی با انواع تکنولوژی آن‌ها و مزایا و معایب آن است. دستگاه‌های لاغری جدید، با استفاده از تکنولوژی امواج، با کمترین نقاهت، تغییر در بافت‌های بدن و حذف چربی‌های اضافه را برای مراجعین ممکن می‌سازند. در انتهای این مقاله شما با انواع دستگاه لاغری (دستگاه لاغری کرایولیپولیز و دستگاه لاغری کویتیشن ار اف) آشنا می‌شوید.

 

 

اگر یک کلینیک تناسب اندام دارید و یا در مطب تغذیه خود مشغول به‌کار هستید، سرمایه‌گذاری بر روی یک دستگاه لاغری می‌تواند سود زیادی برای شما به همراه داشته باشد. این دستگاه‌ها به مراجعان کمک می‌کنند تا به‌شکل موثر‌تری وزن خود را کاهش دهند. اما با وجود گزینه‌های بسیار زیاد موجود در بازار، انتخاب گزینه مناسب که با نیازها و بودجه شما مطابق داشته باشد، چالش‌برانگیز است. 
این مقاله همه چیزهایی را که قبل از خرید دستگاه لاغری باید بدانید برای شما شرح می‌دهد. بنابراین قبل از انتخاب دستگاه لاغری و خرید آن، این مقاله را تا انتها بخوانید. 

 

انواع دستگاه لاغری

 

انواع دستگاه لاغری

تکنولوژی‌هایی که دستگاه‌های لاغری با آن کار می‌کنند متفاوت است. برخی از دستگاه‌ها، از تکنولوژی کرایولیپولیز بهره می‌برند و برخی دیگر با آر اف کویتیشن کار می‌کنند. انتخاب هرکدام از این دستگاه‌ها بر اساس نیاز بیمار و نوع درمان مورد نظر صورت می‌گیرد. به‌طور کلی، کرایولیپولیز از سردکردن بافت و آر اف کویتیشن از امواج صوتی و همچین امواج آر اف بهره می‌برد. گاهی استفاده از هر دو دستگاه با هم توصیه می‌شود. با این حال، باید متخصص شرایط را بررسی کند. 
بیایید با دستگاه‌هایی که با این تکنولوژی‌ها کار می‌کنند آشنا شویم. 

 

دستگاه لاغری کرایولیپولیز (cryolipolysis slimming machine)

کرایولیپولیز (cryolipolysis) یک تکنیک غیر تهاجمی کاهش چربی است که از خنک‌سازی کنترل‌شده برای هدف قراردادن و از‌ بین‌بردن سلول‌های چربی سرسخت استفاده می‌‌کند. دستگاه کرایولیپولیز با استفاده از اپلیکاتور خلاء، ناحیه مورد نظر مانند شکم و ران را مکش کرده و سپس از خنک‌کننده کنترل‌شده برای منجمد‌کردن سلول‌های چربی ناحیه مود نظر استفاده می‌کند. این فرآیند که به‌عنوان «انجماد چربی» نیز شناخته می‌شود، باعث کریستالی‌شدن و مرگ سلول‌های چربی می‌شود. به دنبال آن، ضخامت لایه چربی در طول زمان و به تدریج کاهش می‌یابد.
یک دستگاه لاغری کرایولیپولیز خوب طوری عمل می‌کند که بافت‌های اطراف در طول فرآیند آسیب نبینند. ممکن است دستگاه دارای اندازه‌ها و شکل‌های مختلف اپلیکاتور باشد تا نواحی مختلف بدن را در خود جای دهد.
پس از درمان کرایولیپولیز، بدن به‌طور طبیعی سلول‌های چربی مرده را از طریق سیستم لنفاوی طی هفته‌ها و ماه‌های بعد دفع می‌کند. دفع چربی منجر به کاهش تدریجی ضخامت چربی و یک اثر لاغری کلی در ناحیه تحت درمان می‌شود.

مزایا: 
●    غیر تهاجمی
●    کاهش هدفمند چربی
●    حداقل زمان نقاهت
●    نتایج طولانی‌مدت

معایب:
●    عوارض جانبی موقتی مانند قرمزی، تورم یا بی‌حسی در ناحیه تحت درمان 
●    کرایولیپولیز یک راه‌حل کاهش وزن نیست و برای افرادی که نزدیک به وزن ایده‌آل خود هستند مناسب است.
●    درمان‌های کرایولیپولیز می‌تواند گران باشد.

 

مطالعه بیشتر: دستگاه لاغری کرایولیپولیز سریع‌ترین روش لاغری + فیلم!

 

 

دستگاه لاغری آر اف کویتیشن RF Cavitation

دستگاه‌های لاغری کاویتاسیون RF از ترکیبی از انرژی فرکانس رادیویی (RF) و کاویتاسیون اولتراسونیک برای هدف قراردادن و از بین‌بردن سلول‌های چربی سرسخت و سفت‌کردن پوست استفاده می‌کنند. 
دستگاه ار اف کویتیشن، انرژی الکترومغناطیسی با فرکانس بالا را به پوست و بافت زیرین می‌رساند و گرمای کافی را برای تحریک تولید کلاژن و بهبود خاصیت ارتجاعی پوست تولید می‌کند. این گرما سبب شکستن کلاژن می‌شود؛ بدن کلاژن  آسیب‌دیده را با انواع جدید جایگزین کرده و در نتیجه پوست سفت‌تر و جوان‌تر می‌شود. 
جنبه کاویتاسیون دستگاه از امواج فراصوت با فرکانس پایین برای ایجاد میکروحباب‌هایی در سلول‌های چربی استفاده می‌کند که باعث شکسته‌شدن آنها و آزاد‌شدن چربی به صورت تری‌گلیسیرید می‌شود. سپس این تری‌گلیسیریدها توسط بدن متابولیزه شده و از طریق سیستم لنفاوی دفع می‌شوند.
دستگاه لاغری آر اف کویتیشن RF Cavitation معمولاً دارای هندپیس‌ها یا اپلیکاتورهای مختلفی است که می‌تواند برای هدف‌قرار‌دادن مناطق خاصی از بدن مانند شکم، ران‌ها، بازوها یا باسن استفاده شود. 
پس از درمان با دستگاه لاغری آر اف کویتیشن RF Cavitation، بدن به‌طور طبیعی چربی‌های آزاد‌شده و ضایعات متابولیک را در طول زمان پردازش و حذف می‌کند و در نتیجه ضخامت لایه چربی، کاهش یافته و پوست سفت می‌شود. 
به‌طور کلی، دستگاه‌های لاغری کاویتاسیون RF راه حلی غیر تهاجمی و موثر برای کاهش رسوبات چربی موضعی، بهبود استحکام پوست و دستیابی به فرم بدنی زیبا هستند. 

مزایا:
●    غیر تهاجمی
●    سفت‌کردن پوست
●    قابل تنظیم
●    حداقل ناراحتی

معایب:
●    نیار به جلسات متعدد درمانی
●    نتایج ممکن است از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد.
●    RF Cavitation ممکن است برای افرادی که بیماری‌های خاصی دارند مناسب نباشد.

 

مطالعه بیشتر: دستگاه لاغری کویتیشن ار اف Cavitation RF بی‌خطرترین روش لاغری دنیا + فیلم!

 

 

چرا دستگاه‌های لاغری این‌قدر محبوب شده‌اند؟

شاید با خود فکر کنید چرا این دستگاه‌ها روز‌به‌روز محبوبیت بیشتری پیدا می‌کنند؟ پاسخ این است که دستگاه‌های لاغری به‌دلیل ماهیت غیرتهاجمی، اثربخشی خوب و توانایی هدف قرار‌دادن چربی‌های سرسخت و لیفت همزمان پوست، محبوب شده‌اند. 
بسیاری از افراد ‌دنبال گزینه‌های ساده برای کانتورکردن بدن و کاهش چربی هستند و دستگاه‌های لاغری راه‌حلی راحت و نسبتاً بدون درد برای این افراد است. 
علاوه بر این، نتایج حاصل از دستگاه‌های لاغری اغلب قابل‌توجه و ماندگار است و جایگزین مناسبی برای درمان‌های لیپوساکشن سنتی یا سایر روش‌های تهاجمی محسوب می‌شود. 

 

مزیت دستگاه لاغری نسبت به روش‌های پر‌خطر جراحی

ناگفته پیداست که دستگاه لاغری از جهات مختلفی نسبت به روش‌های پر‌خطر جراحی مزیت دارند. برخی از این مزایا به‌شرح زیر هستند:
1.    ماهیت غیر تهاجمی: دستگاه‌های لاغری نیازی به جراحی، برش یا بیهوشی ندارند. این بدان معنی است که هیچ زمان نقاهتی وجود ندارد، و احتمال ایجاد عوارض حداقل است. 
2.    اثربخشی: دستگاه لاغری در کاهش چربی‌های سرسخت و بهبود سفتی پوست در نواحی مورد نظر مؤثر هستند. آن‌ها به‌طور موضعی چربی‌ها را از بین برده و ظاهر اندام فرد را بهبود می‌دهند.
3.    تکمیل رژیم غذایی: این درمان‌ها به‌طور خاص برای مناطقی از بدن طراحی شده‌اند که با ورزش یا رژیم غذایی لاغر نمی‌شوند. برای مثال چربی‌های شکم و ران، معمولا به رژیم غذایی و ورزش مقاوم هستند.
4.    راحت و نسبتاً بدون درد: استفاده از دستگاه لاغری در مقایسه با گزینه‌های جراحی سنتی معمولاً سریع، راحت و نسبتاً بدون درد هستند.
5.    قابل تنظیم برای نیازهای فردی و قسمت‌های مختلف بدن: امکانات دستگاه لاغری معمولا شخصی‌سازی می‌شود. به عبارت دیگر، می‌توان محل و شدت درمان را کنترل کرد.
6.    نتایج قابل توجه و طولانی‌مدت: اگرچه مدت زمان باقی‌ماندن اثر دستگاه، بسته به رژیم غذایی، ژنتیک و فعالیت بدنی فرد متفاوت است، اما تجربه‌ی بیشتر افراد، نتایج بلند‌مدت و قابل توجه را تایید کرده است.


این دو مدل دستگاه لاغری را به‌خاطر بسپارید

حالا که با انواع دستگاه لاغری، مکانیزم عملکرد آن‌ها و دلیل محبوبیت این روش‌ها آشنا شدید، خوب است با دستگاه‌های زیر آشنا شوید و اگر قصد خرید دارید، آنها را به‌خوبی به خاطر بسپارید. این دستگاه‌ها به شما کمک می‌کنند تا برنامه بهتری را برای لاغری مراجعان خود تنظیم کرده و درکنار بهبود سلامت و ظاهر مشتری، سود بیشتری ببرید. 


بهترین دستگاه لاغری

 

دستگاه لاغری ار اف کویتیشن Resolady

دستگاه لاغری ار اف کویتیشن Resolady ساخت شرکت کره‌ای RUIKD است. RUIKD در ژوئن 2004 در سئول، کره جنوبی تاسیس شد و متعهد به تحقیق و توسعه تجهیزات زیبایی پزشکی نوری است.
RUIKD یکی از اولین شرکت‌های در کره جنوبی است که در صنعت زیبایی پزشکی نوری سرمایه‌گذاری کرده و دستگاه‌های خود را به نقاط مختلف جهان صادر می‌کند.
دستگاه لاغری Resolady این شرکت، سه تکنولوژی آر اف، اولتراسوند و کویتیشن را با هم ارائه می‌دهد و سه هندپیس مختلف دارد که برای صورت، گردن، بازو، پا، شکم و پشت مناسب هستند. هندپیس وکیوم بای‌پلار، اجازه می‌دهد که امواج آر اف و اولترا سونیک، دقیقا به منطقه مورد نظر گسیل داده شوند. 

 

چه دستگاه لاغری بخریم

 

دستگاه لاغری کرایولیپولیز مدل ADSS

دستگاه لاغری کرایولیپولیز مدل ADSS یکی از دستگاه‌های ساخت کشور چین است که توسط شرکت ADSS تولید شده و با تکنولوژی کرایولیپولیز عمل می‌کند. 
مدل‌های دستگاه‌های ارائه شده توسط این شرکت زیاد است و هرکدام دارای ویژگی‌های خاصی هستند. با این حال، اکثر مدل‌های دستگاه لاغری که توسط ADSS تولید شده‌اند، از تکنولوژی کرایولیپولیز بهره می‌برند. 


خرید دستگاه لاغری با قیمت مناسب و اقساط از مرکز تجارت لیزر

اگر قصد خرید دستگاه لاغری را دارید می‌توانید انواع این دستگاه‌ها از مرکز تجارت لیزر با قیمت مناسب و به‌شکل اقساط خریداری کنید. 
با توجه به قیمت بالای خرید این دستگاه‌ها و محبوبیت روز‌افزون آن‌ها در جامعه، «مرکز تجارت لیزر» قصد دارد با ارائه تسهیلاتی برای خریداری این دستگاه‌ها، به صاحبان کسب‌و‌کارهایی که با سلامت و لاغری در ارتباط هستند، کمک کند تا دستگاه مورد نظر خود را تهیه کنند. 
می‌توانید قبل از خرید دستگاه از «مرکز تجارت لیزر»، قیمت‌ها را از چند عرضه‌کننده جویا شوید تا با خیال راحت خرید خود را از این مرکز انجام دهید. 

 

سخن پایانی

خرید دستگاه لاغری، یکی از ملزومات اصلی بسیاری از مراکز لاغری مدرن است. این دستگاه‌ها با مکانیز‌م‌های متفاوتی کارکرده و یک مکمل خوب برای رژیم و ورزش هستند. با خرید دستگاه لاغری می‌توانید به مراجعین خود کمک کنید تا با سرعت بیشتری لاغر شده و تغییرات ظریف مورد نظر را در قسمت‌های مختلف بدن اعمال کنند. همچنین، به دلیل استفاده از آر اف، می‌توانید به مراجعان خود این اطمینان را بدهید که پس از لاغری، پوست آنها شل نشده و سفت و محکم باقی خواهد ماند.
اگر قصد تجهیز کلینیک یا مطب خود را دارید، می‌توانید از یک جلسه مشاوره رایگان مجموعه ام تی لیزر برای تجهیز مطب خود استفاده کنید.
 

نظرات

captcha Refresh
02166006026