بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد مرکز تجارت لیزر (ام تی لیزر) کاملا محفوظ می باشد

لیزر پیکوسکند PICO RU

لیزر پیکوسکند PICO RU

دستگاه لیزر پیکوسکند اندیاگ PICO RU Picosecond برند RUIKD

•    دارای دو طول موج 532 و 1064 نانومتر
•    سیستم خنک‌کننده قوی 
•    توان خروجی بالا
•    بهره‌مندی از تکنولوژی BET برای تضمین موج‌های پایدار در درمان و به حداقل‌رساندن نویز اشعه ناخواسته 
•    استفاده از تکنولوژی EDC برای ایجاد ورودی برق یکنواخت در هر محیطی 
•    بهره‌مندی از تکنولوژی J-TEC برای کنترل دمای دستگاه
 

تماس بگیرید
RUIKD
نام برند : RUIKD
+ موارد بیشتر

دستگاه لیزر PICO RU یک لیزر PICO SECOND با طول موج‌های 1064 نانومتر و 532 نانومتر است که می‌توانید از آن برای درمان مشکلات مختلف پوستی استفاده کنید. این دستگاه توانایی انتخابی دارد و تنها روی نقاط مورد نظر پوست تأثیر می‌گذارد و هیچ‌گونه آسیبی به مناطق اطراف ناحیه تحت درمان نمی‌زند. این امر قابلیت ارسال انرژی مداوم لیزر به نقطه مورد نظر را بهینه می‌کند و اثرات جانبی روی پوست را به حداقل می‌رساند. از دستگاه لیزر پیکوسکند اندیاگ PICO RU روییکد می‌توانید برای درمان قسمت‌های تیره روی پوست، کک و مک‌ها و حتی حذف تاتوهای تیره استفاده کنید.


کمپانی   RUIKD

شرکت RUIKD در ژوئن 2004 در کره جنوبی شروع به کار کرد و از آغاز فعالیت خود تاکنون به تحقیق و توسعه دستگاه‌های پزشکی و زیبایی پرداخته است. روکد به عنوان یکی از اولین شرکت‌ها که در کره در صنعت زیبایی و پزشکی لیزری سرمایه‌گذاری کردند، توانست موفقیت‌های بسیاری کسب کند.
این شرکت تمام تلاش خود را می‌کند تا به یک ارائه‌دهنده خدمات جامع دستگاه‌های زیبایی و پزشکی تبدیل شود. روییکد به منظور ارائه یک راه‌حل جامع برای مشکلات پوستی، به تحقیق و نوآوری در فناوری پزشکی و زیبایی می‌پردازد تا به نیازهای بیشتر مشتریان پاسخ دهد.
یکی از محصولات پرکاربرد و پرطرفدار برند RUIKD، دستگاه لیزر پیکوسکند اندیاگ PICO RU است که در ادامه به بررسی کامل این دستگاه می‌پردازیم.


معرفی دستگاه لیزر پیکوسکند اندیاگ PICO RU

از دستگاه لیزر پیکوسکند اندیاگ PICO RU روکد می‌توانید برای تحریک تولید کلاژن و درمان جای زخم استفاده کنید. این نوع درمان با استفاده از فرآیند Laser-induced Optical Breakdown (LIOB) انجام می‌شود. این امر می‌تواند به کاهش اندازه منافذ پوستی و بهبود چین و چروک‌های ریز کمک کند.
در ضمن، دوره بازیابی پس از درمان، کوتاه بوده و احتمال وقوع عوارض جانبی بسیار کم است، زیرا این دستگاه به لایه چربی پوست نفوذ می‌کند و هیچ‌گونه آسیبی به لایه بیرونی پوست (لایه اپیدرم) نمی‌زند. این یک روش درمانی پیشرفته است و در تنها با انجام چند جلسه درمانی، نتایج ظاهر می‌شوند.
اغلب لیزرهای مورد استفاده در کلینیک‌های زیبایی، تقریباً به یک شیوه عمل می‌کنند: دستگاه انرژی لیزر را عمیقاً به پوست ارسال می‌کند تا فرآیند بهبود و افزایش تولید کلاژن انجام شود. با این حال، درمان با دستگاه لیزر پیکوسکند اندیاگ PICO RU روییکد، کمی متفاوت است. این لیزر از انرژی بالا به جای حرارت برای درمان مشکلات پوستی استفاده کرده و در عین حال، تولید دو پروتئین الاستین و کلاژن را تحریک می‌کند. وقتی بدن مقدار بیشتری از این پروتئین‌ها تولید کند، پوست صاف‌تر و سالم‌تر خواهد بود.
خرید دستگاه لیزر پیکوسکند اندیاگ PICO RU روکد، می‌تواند گزینه منحصربه‌فردی برای کلینیک زیبایی شما باشد، زیرا از میان انواع لیزر، تنها دستگاهی است که می‌توانید از آن برای همه انواع پوست و رنگ پوست استفاده کنید.
دستگاه لیزر پیکوسکند اندیاگ PICO RU روکد دارای عدسی اضافه به نام MLA برای بازسازی پوست، درمان آکنه، چین و چروک و منافذ بزرگ است. این دستگاه به لایه چربی پوست نفوذ کرده و هیچ‌گونه آسیبی به لایه بیرونی پوست (لایه اپیدرم) نمی‌زند. اثر Laser-induced Optical Breakdown (LIOB) منجر به ایجاد حباب‌های بسیار ریز (پلاسما) در عمق لایه چربی می‌شود که در نتیجه، بازسازی پوست در لایه چربی را به همراه دارد. این دستگاه به بازسازی جای زخم‌ها، بهبود اندازه منافذ پوست و بهبود رنگ پوست کمک می‌کند.


کاربردهای دستگاه لیزر پیکوسکند اندیاگ PICO RU 

دستگاه لیزر پیکوسکند اندیاگ PICO RU  برای درمان مشکلات مختلف پوستی به کار می‌رود. این دستگاه از لیزر با امواج کوتاه با توان بسیار بالا برای از بین بردن مشکلات پوستی مختلف استفاده می‌کند. در ادامه، برخی از کاربردهای این دستگاه برای درمان مشکلات پوستی معمول را بیان می‌کنیم:

 1. آسیب ناشی از نور خورشید: دستگاه لیزر پیکوسکند می‌تواند برای درمان لکه‌های ناشی از تابش مستقیم نور خورشید و تغییرات پوستی ناشی از تعریق مفید باشد.
 2. لکه‌های تیره: برخی از انواع لکه‌های تیره روی پوست، مثل لکه‌های پس از ترکیدن آکنه یا ملانوز، با لیزر پیکوسکند قابل درمان هستند.
 3. کک و مک ناخواسته: این دستگاه می‌تواند کک و مک‌های ناخواسته را کاهش دهد و پوست را صاف‌تر کند.
 4. جای زخم: اگر بیمار جای زخم روی پوست دارد، با دستگاه لیزر پیکوسکند می‌توانید ظاهر آن را بهبود ببخشید.
 5. ملاسما: این دستگاه می‌تواند به درمان مشکلات پوستی نظیر ملاسما کمک کند.
 6. اسکار آکنه: اگر اسکار‌های آکنه روی پوست دارید، لیزر پیکوسکند می‌تواند به کاهش آن‌ها کمک کند.
 7. چین و چروک و خطوط ریز: از لیزر پیکوسکند می‌توانید برای بهبود ظاهر چین و چروک‌ها و خطوط ریز پوستی استفاده کنید.

خرید لیزر پیکوسکند اندیاگ PICO RU روییکد یک سرمایه‌گذاری پرسود برای کلینیک زیبایی شما محسوب می‌شود. این دستگاه کاربردهای زیادی دارد و می‌توانید از آن برای درمان انواع مشکلات پوستی در افراد مختلف با رنگ پوست متفاوت استفاده کنید. 


مزایای دستگاه لیزر پیکوسکند اندیاگ PICO RU روکد

دستگاه لیزر پیکوسکند اندیاگ PICO RU روییکد مزایای بسیاری برای کلینیک زیبایی شما دارد که عبارت‌اند از:

 • تکنولوژی پیکوثانیه: این دستگاه با توانایی ارسال پالس‌های بسیار کوتاه و قدرتمند به وسیله خروجی کلاس گیگاوات، به بهبود مشکلات پوستی کمک می‌کند.
 • تکنولوژی بهتر EMI: BET (Better EMI Technology) با استفاده از دستگاه HV در زنجیره تأمین انرژی، امکان تضمین موج ثابت برای درمان را فراهم می‌کند و نویز اشعه ناخواسته را کاهش می‌دهد.
 • کنترل توزیع برق: EDC (Electric Distribute Control) یک تکنولوژی پیشرفته و جدید است که امکان ورود برق یکنواخت را در هر شرایط محیطی فراهم می‌کند. این امر به ویژه در مکان‌هایی که جریان برق پایدار نیست، بسیار مهم و حیاتی است.
 • کنترل تأثیر دما( J-TEC): معمولاً اگر دما بالا برود، انرژی پایدار نمی‌ماند. J-TEC  (Temperature Effect Control) یک تکنولوژی پیشرفته است که دمای دستگاه را کنترل می‌کند تا انرژی خروجی پایداری داشته باشیم.
 • نتیجه مؤثر با توان بیشینه 1.71 گیگاوات: توان درمانی بیشینه به معنی کاهش چشمگیر از دست‌رفتن انرژی در هنگام درمان است و درمان خیلی سریع‌تر و کارآمدتر انجام می‌شود.
 • کاهش زمان بازیابی: از آنجایی که این دستگاه رو لایه چربی تأثیر می‌گذارد و هیچ‌گونه آسیبی به لایه بیرونی پوست نمی‌زند، زمان بازیابی کوتاه بوده و احتمال وقوع عوارض جانبی پایین است.
 • انجام کار با تعداد جلسات کمتر: به دلیل قوی‌بودن تأثیرات این دستگاه، معمولاً به تعداد جلسات درمانی کمتری نسبت به سایر روش‌های درمانی نیاز است.
   
نو یا دست دوم بودن کالا نو
تکنولوژی پیکوسکند
بخش مربوطه پوست و زیبایی ، رفع تتو
شرکت سازنده RUIKD

نظرات

captcha Refresh
محصولات مشابه
02166006026